تبلیغات
( بدمینتونیست ها ) - اهداف فدراسیون بدمینتون ایران در یک سال آینده
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

( بدمینتونیست ها )
 
به وبلاگ خودتون خوش اومدین

محل درج آگهی و تبلیغات
 

در گفتگو با مهر عنوان شد:
اهداف فدراسیون بدمینتون در یک سال آینده/ کسب دو سهمیه المپیک هدف است
 
رئیس فدراسیون بدمینتون کسب سهمیه المپیک 2012 را مهمترین هدف این فدارسیون طی ماه‎های آینده عنوان کرد و گفت: می‌خواهیم در هر دو بخش مردان و زنان صاحب سهمیه شویم.
محمدرضا پوریا در گفتگو با خبرنگار مهر  با یادآوری اینکه نخستین حضور بدمینتون ایران در بازی‎های المپیک مربوط به بازی‎های 2008 پکن می‌شود که توسط کاوه مهرابی حاصل شد، اظهارداشت: باید به گونه‎ای پیش رویم که برای دوره آتی المپیک هم صاحب سهمیه شویم و حتی بتوانیم تعداد سهمیه‎های خود را بیشتر هم کنیم.
وی تصریح کرد: مسابقات بدمینتون بازی‎های المپیک با حضور 38 ورزشکار در هر یک از بخش‎های مردان و زنان برگزار می‌شود. حضور کم ورزشکاران در این رشته کسب سهمیه را سخت‏تر می‏کند. با این حال آن را به عنوان هدف اصلی فدراسیون برای سال آینده قرار داده و مبنای کار خود در تمام زمینه‌ها را همین مسئله می‎دانیم.
رئیس فدراسیون بدمینتون تاکید کرد که برنامه‎ریزی‎ها در این جهت انجام شده که در صورت امکان یکی از دو سهمیه مورد نظر توسط بانوان بدمینتون‎باز به دست آید.
پوریا همچنین از جذب مربی خارجی برای تیم ملی بانوان خبر داد و گفت: گزینه‎های داخلی خوبی برای مربیگری داریم اما لازم است برای ارتقا سطح ملی‌پوشان و امیدواری بیشتر به کسب ورودیه المپیک با مربی خارجی همکاری داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر هدایت تیم ملی مردان در اختیار "نوا آرمادا" اندونزیایی است، اظهارداشت: عملکرد این مربی تا پایان سال بررسی خواهد شد. در صورت رضایت قرارداد او برای سال آینده و آماده‎سازی در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر تمدید خواهد شد در غیر اینصورت مربی جدیدی به خدمت خواهیم گرفت.
رئیس فدراسیون بدمینتون یادآور شد: اجلاس روسای فدراسیون‏های جهانی اردیبهشت‏ماه در چین برگزار می‎شود. رایزنی‌های لازم جهت جذب مربیان خارجی مورد نظر برای تیم ملی بانوان و در صورت لزوم تیم ملی مردان، در جریان همین نشست انجام خواهد شد.
محمدرضا پوریا در بخش پایان صحبت‎های خود در مورد برگزاری بیست و یکمین دوره مسابقات بدمینتون بین‎المللی دهه فجر گفت: امتیاز این رقابت‎ها در کسب رنکینگ لازم برای حضور در المپیک تاثیر مستقیم دارد. به همین دلیل پیش‌بینی می‌کنیم این دوره از مسابقات با حضور تعداد زیادی از ورزشکاران خارجی طراز اول برگزار شود.
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات بدمینتون بین‎المللی دهه فجر بهمن‎ماه و به مناسب سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

.: Weblog Themes By Pichak :.